Spotkanie 18.03!

Drodzy Rodzice,

W poniedziałek 18.03 o godzinie 16:00 gorąco zachęcamy Was do poświęcenia godziny swojego cennego czasu na spotkanie z naszą panią Marleną – psychologiem dziecięcym.

Będąc rodzicem doskonale wiemy ile zagrożeń czyha na nasze pociechy za każdym rogiem, ale jednocześnie nie jesteśmy w stanie wszystkich zagrożeń dostrzec. Właśnie dlatego prosimy Was – poświęćcie troszkę czasu na to, aby być ŚWIADOMYM rodzicem.

Wszyscy żyjemy w czasach Internetu, YouTube, telefonów, tabletów i komputerów i nasze dzieci również. Nie uchronimy ich przed multimediami, ale możemy być bardziej świadomi, co w nich KAŻDE DZIECKO może znaleźć. 🛜

Chcesz być świadomym rodzicem? Przyjdź na spotkanie 18.03 o godzinie 16:00!

Jeśli na naszą stronę zaglądają rodzice przyszłych naszych przedszkolaków – ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA SPOTKANIE! Będzie to okazja do zajrzenia w nasze skromne progi oraz wzbogadzenia swojej wiedzy dotyczącej multimediów.

Liczymy na liczną obecność. ✊

Proszę, dajcie nam znać ilu z Was przyjdzie! ⬇️

Pamiętajcie zostawić pociechy w domu, ponieważ warsztaty przeznaczone są dla RODZICÓW