11 listopad

🇵🇱 „Jest takie miejsce na mapie świata – Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce!” 🇵🇱

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu świętowaliśmy nadchodzące Narodowe Święto Niepodległości. 🇵🇱

Dzieci z najstarszej grupy „Wiewiórki” przygotowały wraz z panią Moniką i panią Agnieszką zapierający dech w piersiach występ, upamiętający 1️⃣0️⃣5️⃣ rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Była to okazja do wspólnego świętowania wraz z naszymi gośćmi. Serdecznie dziękujemy za obecność panu Dyrektorowi Biura Prezydenta Miasto Zabrze Janowi Pawluchowi, pani kierownik Beacie Szuran z Referatu ds. Projektów Edukacyjnych, pani inspektor Annie Maciołce z Wydziału Oświaty oraz panu wychowawcy klasy mundurowej Adamowi Cymorkowi z Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu wraz z uczniami.

Wszyscy pełni skupienia i wzruszenia mieli przyjemność przeżywać tak ważną i doniosłą uroczystość.

Największe gratulacje i brawa należą się naszym małym aktorom: Szymonowi B., Alicji, Zuzi, Antosi, Wojtkowi G., Dawidowi, Hani J., Amelce, Karimowi, Oliwii, Igorowi, Szymonowi K., Frankowi, Wojtkowi L., Hani M., Marlenie, Milenie, Zosi, Elizie, Dorianowi, Kubie, Idze, Oskarowi oraz Antkowi. 👏

Jesteście n i e s a m o w i c i! 🥰

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność i wspólny czas. 🇵🇱♥️

Cóż to był za występ …