Garść podziękowań!

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy serdecznie podziękować trzem firmom, które okazały naszej placówce życzliwość, pomocną dłoń i pomoc. ❤️

Ostatnie czasy pokazują, że przyjaciół naszego przedszkola jest wiele! 🥰

Bardzo się z tego cieszymy, że wspólnie z dzieciakami, rodzicami, ale także okolicznymi (i nie tylko 😉) firmami tworzymy wspólną, WSPANIAŁĄ społeczność!

Wspólnie udaje nam się zadbać nie tylko o dydaktyczno – wychowawczą stronę, ale także o to, aby w naszej placówce KAŻDE pomieszczenie było przyjazne oraz przede wszystkim bezpieczne!

W tym poście chciałybyśmy serdeczne podziękowania złożyć trzem firmom❗️

⭐️ firmie lazienek.pl oraz panu Markowi Korpowskiemu za przekazaniu umywalek oraz akcesorii do naszych pomieszczeń sanitarnych! 💦

⭐️ firmie AJP Hurtownia Dywanów za przekazanie pięknego dywanu ❤️

⭐️ firmie nowe-meble.pl za przekazanie pufy do kącika relaksu, gdzie nasi milusińscy mogą zaznać odrobinę ciszy i spokoju! ❤️

Serdecznie dziękujemy! Okazałe wsparcie jest dla Nas niesamowicie ważne i cenne!

Wspólnie tworzymy cudowne miejsce i społeczność! ❤️