Wizyta kuriera 馃摝

Wrzesie艅 szybko min膮艂 i w ko艅cu uda艂o nam si臋 przygotowa膰 kolejn膮 paczk臋 do Austrii! 馃嚘馃嚬 W naszej paczce dzieciaki w Wiedniu znajd膮 ksi膮偶k臋 o przyja藕ni (mo偶na spyta膰 pociech臋 w domu, czy pami臋ta histori臋 niebieskiego i 偶贸艂tego ptaszka 馃檪), chusteczki na jesienny katar od Emilki Sz. Wraz z ksi膮偶k膮 Kici Koci, kt贸ra zachorowa艂a. Ponadto w paczce znalaz艂a si臋 pami膮tka z wakacji od Dawida, kt贸ry by艂 w Zakopanem. 馃グ Mn贸stwo naszych Zaj膮czk贸w przygotowa艂a pi臋kne laurki, kt贸re r贸wnie偶 spakowali艣my do pude艂ka (ciesz臋 si臋, 偶e spora cz臋艣膰 dzieciak贸w pamieta艂a馃檪). Znajd膮 si臋 te偶 s艂odkie, 艣l膮skie cukiereczki oraz zdj臋cia naszej nowej sali! 猬咃笍 jeste艣my ciekawi, kt贸ra sala bardziej podoba si臋 dzieciom z Austrii. 馃檪 Oczywi艣cie nie mog艂o zabrakn膮膰 kr贸tkiego listu do naszych przyjaci贸艂.

Niespodziank膮 by艂y odwiedziny kuriera z firmy DHL, kt贸ry osobi艣cie przyszed艂 do dzieci po odbi贸r paczki. 馃檪

Teraz ju偶 pozostaje nam tylko czeka膰 a偶 paczka dotrze do celu. 馃グ