Dzie艅 bez skarpetek 馃Χ

21 pa藕dziernika obchodzimy Dzie艅 bez skarpetek. Nasze dzieciaki postanowi艂y 艣wi臋towa膰 ten dzie艅. S贸wki uwielbiaj膮 zdobywa膰 nowe do艣wiadczenia pomimo tego, 偶e na pocz膮tku by艂y nieco zdziwione. 馃檪 Zacz臋li艣my celebrowa膰 ten dzie艅 na boso. Najpierw zdj臋li艣my kapcie i skarpetki i nasza lewa stopa przywita艂a si臋 z praw膮. Stopy si臋 przytula艂y, g艂aska艂y, sprawdza艂y czy ka偶da ma tyle samo paluszk贸w. Nast臋pnie nasze stopy bawi艂y si臋 woreczkami – unosi艂y je do g贸ry, pr贸bowali艣my podawa膰 woreczek koledze stopami. Nast臋pnie nasze stopy pr贸bowa艂y przej艣膰 przez 艣cie偶k臋 i okre艣lali艣my czy pod stopami mamy mi臋kko, twardo, co czujemy. W ko艅cu przysz艂a pora na malowanie! Moczyli艣my st贸pki w farbach w odcieniach jesieni i odbijali艣my na papierze. Nasze stopy tworzy艂y jesienne li艣cie wiruj膮ce na wietrze. 馃崅 Na koniec musieli艣my ubra膰 skarpetki i buty – tym samym 膰wiczyli艣my samoobs艂ug臋. I tak min膮艂 Nam dzisiejszy dzie艅. 馃槉