Menu

Komunikat PILNE!

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW. PILNE!
W związku z decyzją rządu o możliwości otwarcia przedszkoli od 6 maja oraz prośbą Wydziału Oświaty o przeprowadzeniu dokładnej analizy możliwości przyjęcia dzieci do przedszkoli w sposób zgodny z wytycznymi Ministra Zdrowia, dyrektor Przedszkola nr 41 w Zabrzu zwraca się z prośbą o zadeklarowanie chęci przyprowadzenia dziecka do przedszkola (wraz z zadeklarowaniem godzin pobytu w przedszkolu).
Decyzja ta powinna być przede wszystkim uzależniona od wykonywanej pracy zawodowej i niemożności zapewnienia dziecku opieki w domu (pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych). Informacje zwrotne prosimy kierować mailem na: sekretariat@p41.zabrze.pl lub dyrektor@p41.zabrze.pl celem zorganizowania przez przedszkole bezpiecznych warunków i procedur dla Państwa dzieci. Odpowiedź negatywna też obowiązuje.
Sprawę proszę potraktować jako pilną i odpowiedzi udzielić do dnia 4 maja do godziny 09:00.


Z poważaniem
Anna  Majewska

Dyrektor Przedszkola nr 41 w Zabrzu